7host
عینک آفتابی Louis vuitton
ساعت بند چرم الیزابت تخفیف ویژه
سون هاست
» » »

تبلیغات

 ساعت دستبندی LED اسپرت

کنترل و سازماندهی رجیستری ویندوز با Reg Organizer 5.30 Final

بازدید: 1080

Reg-Organizer 
Reg Organizer نام نرم افزاری بهینه ساز در زمینه ی در دست گرفتن کنترل رجیستری و سازماندهی آن می باشد. این نرم افزار دارای چندین و چند ابزار قدرتمند و مفید برای مدیریت بر روی رجیستری ویندوز است. از جمله این ابزار ها میتوان به Registry Editor , Registry Cleaner , Registry Search و … اشاره کرد.
 
برای دانلود به ادامه مطلب بروید...
 

حل مشکلات سیستم با Pointstone System Cleaner 5.9.5.362

بازدید: 1018

Untitled-11 
Pointstone System Cleaner نرم افزاری جهت از بین بردن برنامه های مخرب و داده های غیر ضروری از هارد شماست. این نرم افزار کوچک با قدرتی چشم گیر پس ماندهای باقی مانده از نصب و یا برداشتن نرم افزارهای دیگر بر هارد را شناسایی و فایلهای مرده و کوکی ها را با یک کلیک به صورت خودکار از هارد پاک میکند. در نتیجه سرعت سیستم بیشتر شده و فضای کمتری از هارد اشغال میگردد و دسترسی به فایلها با سرعت بیشتری انجام میگیرد.
 
برای دانلود به ادامه مطلب بروید...
 

تبلیغات

 ساعت دستبندی LED اسپرت

پاکسازی خطاهای رجیستری ویندوز با Registry Winner 6.3.8.26

بازدید: 1094

registery-winner

Registry Winner نرم افزاری قدرتمند جهت رفع عیوب رجیستری می باشد که با اسکن تمامی قسمت های سیستم ، آن را در برابر عواملی که منجر به آسیب رساندن به رجیستری یا اخلال در آن میشوند محافظت میکند. با استفاده از این نرم افزار می توانید به راحتی مشکلاتی چون کاهش سرعت سیستم ، کرش یا قفل کردن ویندوز ، تمامی ارور هایی که بعد از مدتی استفاده در ویندوز بوجود می آیند را حل کنید.

 

قابلیت های کلیدی نرم افزار Registry Winner :

 

- بررسی تنظیمات کاربری نا معتبر

- اتمام تنظیمات نامعتبر سیستم
- تعمیر خطاهای Start Up ویندوز

- تعمیر خطاهای اینترنت اکسپلورر
- پاکسازی سیستم از Shortcut نامعتبر
- بررسی فایل های استفاده شده
- حذف کلیدهای رجیستری خالی
- بررسی و تعمیر خطا های صفحه نمایش آبی
- سازمان دهی برنامه ها جهت راه اندازی سریعتر
- پشتیبان گیری خودکار و دستی
- به روز رسانی ویندوز
- Defragmenter دیسک
- به روز رسانی خودکار نرم افزار

- و …

 
برای دانلود به ادامه مطلب بروید...
 

تعمیر و پاکسازی رجیستری با RegDoctor 2.27

بازدید: 994

RegDoctor
RegDoctor برنامه ای قدرتمند و کم حجم برای حل مشکلات رجیستری ویندوز است. هر کاربر بعد از کار با ویندوز به مدت زیاد و نصب و حذف برنامه های مختلف ممکن است به مشکلاتی از قبیل کندی سرعت سیستم و… برخورد کنند که یکی از این مشکلات وججود کلیدهای اضافی و مخرب در رجیستری ویندوز است که توسط این برنامه به راحتی می توانید اقدام به پاکسازی و تعمیر رجیستری ویندوز کنید و تا حد بسیار زیادی به سرعت سیستم کمک کنید. از ویژگی های این نرم افزار می توان به تهیه نسخه پشتیبان از رجیستری ویندوز اشاره کرد که به راحتی و بدون نگرانی می توانید رجیستری را به روز اول برگردانید.
 
برای دانلود به ادامه مطلب بروید...
 

بهینه سازی رجیستری با Uniblue RegistryBooster 2011 v6.0.7.2

بازدید: 1754

RegistryBooster
آیا شما بعد از مدتی کار کردن با کامپیوتر خود متوجه شدید که  سیستم شما کند شده و دائم هنگ میکند؟ این بدین دلیل است که بعد از نصب نرم افزارها و حذف آنها این نرم افزارها تغییراتی را در تنظیمات ویندوز شما ایجاد میکند و رجیستری ویندوز را دچار تغییراتی میسازد. بعد از مدتی این تغییرات باعث بر هم خوردن و از شکل افتادن رجیستری شده و به گذشت زمان بهم ریختگی و بی نظمی بیشتر میشود. نرم افزار Uniblue RegistryBooster با معماری منحصر به فرد و امکانات بالا یکی از معروفترین نرم افزارهایی است که با بهینه سازی رجیستری ویندوز شما و پاک سازی و فراگمنت آن سرعت از دست رفته یستم را به شما باز میگرداند.
 
برای دانلود به ادامه مطلب بروید...
 

تعمیر و بهینه سازی ریجستری ویندوز Advanced Registry Doctor Professional 9.4.8.10

بازدید: 1112

Advanced_Registry_Doctor_Professional_9.4.8
registry از جمله بخش های مهم یک سیستم عامل می باشد. نقش این قسمت در ویندوز آن چنان با اهمیت است که تغییر در آن، تأثیرات بنیادینی بر عملکرد کل سیستم عامل خواهد داشت. اگر registry صحیح کار نکند ممکن است مشکلاتی برای کاربران پیش بیاید از جمله کاهش سرعت و مشاهده  خطاهای بی شمار.

با Advanced Registry Doctor Pro می توانید مشکلات به وجود آمده در ریجستری ویندورتان را برطرف کنید. این برنامه می تواند رجیستری ویندوز را اسکن نموده و کلیدهای غیر معتبر و اطلاعات برنامه های موجود در Start up ، مسیر های ساخته شده توسوط نرم افزارهای حذف شده را برطرف نموده و نهایتا باعث بهینه شدن سیستم و کارائی بیشتر آن خواهد شد.


نرم افزار Advanced Registry Doctor Professional با سیستم عاملهای زیر سازگار است :

 

Windows 7
Windows 2003
Windows Me
Windows 98
Windows 95
Windows 2000
Windows Vista
Windows NT
Windows XP
 
برای دانلود به ادامه مطلب بروید...
 

تبلیغات

 ساعت دستبندی LED اسپرت

تعمیر رجیستری ویندوز با Ashampoo Registry Cleaner 1.0

بازدید: 1240

Ashampoo_Registry_Cleaner

رجیستری قلب اصلی و مرکز ذخیره سازی تنظیمات سیستمی، کاربری، نرم افزاری، سخت افزاری و ... ویندوز است. با نصب و حذف نرم افزار و ابزارهای متفاوت روی ویندوز، کلیدهای موجود در این مرکز حذف، اضافه و دستکاری میشوند. همچنین ویروس، اسپای وار، تروجان و دیگر مخرب ها هم می توانند دست به خرابکاری رجیستری ویندوز بزنند که مجموعه این اقدامات باعث کاهش سرعت، مشاهده خطاها و ارورهای مختلف، عدم امکان نصب ابزارهای جدید یا حذف صحیح آنها، ناپایداری زیاد در ویندوز و غیره می شود.


شرکت نام آشنای Ashampoo که مدتیست فعالیت های بسیاری در عرصه تولید نرم افزارهای کاربردی، مالتی مدیایی، بهینه سازی و ... دارد، محصولی به دیگر محصولات خود اضافه کرده با نام Ashampoo Registry Cleaner v1.0. همانطور که از نام نرم افزار پیداست، وظیفه بررسی تمام رجیستری، یافتن کلیدهای اضافه و آسیب دیده که سبب کاهش کارایی و عملکر ویندوز میشود و رفع مشکلات آن ها برعهده دارد. این نرم افزار برای حصول اطمینان همواره به صورت Real-Time هنگام فعالیت از ویندوز پشیتبان هایی تهیه مینماید تا در صورت بروز مشکلات به راحتی بتوان از بکاپ ها استفاده و آنها رو ریستور کرد.

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار Ashampoo Registry Cleaner v1.0 :

- دارای حجم بسیار مناسب و ظاهر ساده، کاربرسند و جذاب
- شناسایی انواع کلیدهای رجیستری و در صورت نیاز تعمیر آن ها
- پاکسازی کل رجیستری از کلیدهای اضافی و بی استفاده به صورت خودکار
- رفع مشکل لینک ها موجود در رجیستری و اجزای مختلف آن
- بهره مندی نرم افزار از الگریتم های پیشرفته و بهینه شده
- تهیه نسخه پشتیبان از ویندوز به صورت بلادرنگ یا Real-Time
- پشتیبانی کامل از ویندوزهای ایکس پی، ویستا و 7
- و ...

RegistryBooster v2010 v4.7.7.16 Silent Installation

بازدید: 1584

RegistryBooster-2010-v4.7.7.16-Silent-Installation

 

این برنامه جزو یکی از Collection های سری Power Suite شرکت Uniblue است كه باعث بهبود عملکرد ویندوز میشود. با این برنامه میتونید بطورکلی رجیستری ویندوز خودتون رو بهینه سازی کنید . RegistryBooster پاسخی آسان به تمامی مشکلات رجیستری شماست . نرم افزار RegistryBooster عمیقا در رجیستری شما جستجو کرده و بعد از شناسایی رجیستری های مضر ، بی استفاده و مخرب اقدام به تعمیر یا حذف آنها میکند در نتیجه شاهد بهبود عملکرد سیستم خود هستید . با RegistryBooster شما فورا شاهد افزایش سرعت و کارایی و کاهش ناسازگاری در سیستم خود خواهید بود . RegistryBooster امن ترین و قابل اطمینان ترین راه حل برای پاکسازی و بهبود سیستم شما و رها سازی آن از ارورهای رجیستری است . RegistryBooster به طور خودکار آیتم های مضر ، بی فایده و مخرب را شناسایی کرده و به طور چشمگیری عملکرد و ثبات کلی سیستم شما را افزایش میدهد .

 

برخی از ویژگی های نرم افزار RegistryBooster :

 

- افزایش چشمگیر عملکرد و سرعت سیستم با پاکسازی آن و حذف رجیستری های از کار افتاده و مخرب

- به حداقل رساندن ارورها و مشکلات رجیستری و بهبود تجربه شما در کار با کامپیوتر

- استفاده بسیار آسان : محیط کاربری بسیار گیرا ، جذاب ، هوشمندانه و گرافیکی

- جستجوی انتخابی : قابلیت جستجو در رجیستری با گزینه های مختلف در هنگام اسکن کردن

- توانایی ایجاد Ignor list : این یک امکان بسیار نوین است و برای آن دسته از کاربرانی مفید است که با رجیستری خود محتاط هستند و از این طریق میتوانند با قرار دادن بخش هایی رجیستری در ignor list از شناسایی آنها در هنگام اسکن جلوگیری کنند

- ثبت وقایع ( log ) : نمایش تمامی اعمال و تغییرات انجام شده بر روی رجیستری

- هماهنگی کامل با ویندوز ویستا و اکس پی

 

برای دانلود به ادامه مطلب بروید...

 

Uniblue PowerSuite 2010 v2.1.10.15+Video TUT

بازدید: 1214

Uniblue-PowerSuite-2010-v2.1.10

 

نرم افزار Uniblue PowerSuite مجموعه ای از ۳ نرم افزار RegistryBooster , SpeedUpMyPC  و SpyEraser می باشد. تمامی ویژگی ها و خصوصیات این ۳ نرم افزار به صورت یکجا بمنظور ارتقاء امنیت، عملکرد و نیز پایداری کامپیوتر عرضه شده است.اگرچه محصولات “فایروال” و “ضد ویروس″ مهم هستند، اما برای محافظت کامپیوتر از فایلهای جاسوسی ناخوانده و همچنین بالابردن سرعت عمل کامپیوتر کافی نیستند. Power Suite به همین منظور ایجاد شده است. تا در کنار فایروال و ضد ویروس، از کامپیوتر به خوبی پشتیبانی کند.با یکجا داشتن امکانات RegistryBooster 2, SpeedUpMyPC 3 و SpyEraser ، کاربران در منازل و همچنین در محل کسب و کار به ابزارهای پیشرفته ی نامحدودی دسترسی خواهند داشت و عملکرد فوق العاده، پایداری کامپیوتر و امنیت تضمین شده حاصل استفاده از این ابزارها خواهند بود.

 

برخی از ویژگی های کلیدی نرم افزار Uniblue PowerSuite :

 

- یکپارچه سازی رجیستری برای بالابردن بازده پردازش اطلاعات

- آپدیت درایورهای سیستم برای بهبود عملکرد سخت افزارها

- مدیریت منابع برای کاهش عوامل کندی سیستم

- حذف فایل های اضافه برای فضای هارد

- بهینه سازی تنظیمات سیستم برای حداکثر سرعت

- تحلیل عملکرد سیستم

- بهره وری قوی و فراگیر

- سرویس اتوماتیک

- و ...

Registry Purify 5.12

بازدید: 1002

Registry-Purify-5.12

 

آیا مرتبا پیغام های خطا دریافت می نمایید؟

آیا به توسط خطاهای DLL به ستوه آمده اید؟

آیا از دیدن مکرر صفحات آبی به ستوه آمده اید؟

آیا سرعت سیستم شما کاهش پیدا کرده است؟

آیا برنامه های نصب شده بر روی سیستم مکررا هنگ می کند؟

و اشکالات بسیار زیاد دیگر

Registry Purify برنامه ای جادویی برای آنالیز و پاک سازی تمامی رجیستری های نامعتبر ویندوز , گرفتن نسخه پشتیبان , بازگشت کامل رجیستری ویندوز و فشرده کردن رجیستری ویندوز برای افزایش کارایی فقط با چند کلیک ماوس.

تبلیغات

 ساعت دستبندی LED اسپرت

Registry Winner 6.0.9.26 Multilingual

بازدید: 1243

Registry-Winner-6.0.9.26-Multilingual

 

سرعت کامپیوترتان کاهش یافته و به طور مداوم پیغام خطا دریافت می کنید.
نرم افزار Registry Winner تکنولوژی پیشرفته در تشخیص و تعمیر اشکالات کامپیوتر می باشد. این نرم افزار به طور کامل خطاهای کامپیوتر مانند خاموش کردن، هنگ کردن و بن بست را اسکن می کند و سرعت سیستم را افزایش می دهد و باعث بهبود عملکرد خارق العاده کامپیوتر می شود.
این برنامه پاک کننده خطاهای رجیستری ویندوز می باشد. تعمیر تمامی اشکالات سیستم مانند کاهش سرعت، هنگ یا فریز شدن سیستم، ظاهر شدن مکرر صفحه آبی، پیغام های خطا و ... از قابلیت های این نرم افزار است. با نصب یا پاک کردن نرم افزارها، تعداد زیادی از فایل ها و متعلقات آن ها در رجیستری ویندوز باقی می مانند که باعث کندی سرعت سیستم می گردند. تنها راه مقابله با این امر و جلوگیری از کندی سرعت سیستم، پاک کردن فایل های بدون استفاده توسط این برنامه می باشد که جای اضافی اشغال کرده اند. از قابلیت های دیگر این نرم افزار می توان به پاک کردن و تعمیر فایل های قدیمی و بلا استفاده، فایل های خراب و فایل های اضافی و ... در رجیستری اشاره نمود.

 

قابلیت های کلیدی نرم افزار Registry Winner :


- قابلیت بهینه ساختن رجیستری
- توانایی حفظ امنیت کامپیوتر هنگام کار با اینترنت
- امکان پاکسازی فایل های بیهوده
- قابلیت بهینه سازی کامپیوتر
- پاکسازی خطاهای DLL
- پاکسازی  خطاهای درایور
- پاکسازی خطاهای Startup ویندوز
- کنترل میانبرهای نامعتبر
- کنترل فونت های نامعتبر
- پاکسازی خطاهای جاوا اسکریپت
- حذف کلیدهای نامعتبر رجیستری
- پاکسازی خطاهای مرورگر اینترنت اکسپلورر
- کنترل فایل های استفاده شده متاخر
- قابلیت گرفتن پشتیبان به طور خودکار
- کنترل و تعمیر تنظیمات نامعتبر سیستم
- کنترل و تعمیر تنظیمات نامعتبر ایجاد شده توسط کاربر
- کنترل پدهای نامعتبر برنامه های کاربردی
- امکان ارائه گزارش تعمیر
- مدیریت تجهیزات
- مدیریت برنامه Add/Remove
- قابلیت ویرایش گروهی
- توانایی مدیریت دیسک
- قابلیت بازیابی مجدد فضای دیسک
- مدیریت BHO
- سازگاری با ویندوز NT/2000/2003/XP/Vista
- و ...

Registry Victor v6.0.9.26

بازدید: 1130

Registry-Victor-v6.0.9.26

 

Registry Victor نرم افزاری پیشرفته و چند زبانه برای ترمیم ، پاكسازی و بهبود رجیستری است كه خطاهای رجیستری را تشخیص می دهد و مشكلات را از بین می برد  این نرم افزار می تواندی تمام هارد تان را برای مشكلاتی مانند خاموش شدن بی دلیل سیستم ، هنگ كردن و این چنین خطاهایی كه ظاهرا بی دلیل است جستجو می كند و آن ها را برطرف می كند .

 

قسمت های مختلف نرم افزار Registry Victor به این شكل هستند :


- بهینه سازی رجیستری ، Registry Optimizer
- محافظ امنیتی ، Privacy Safeguard
- حذف فایل های زائد ، Junk File Remover
- بهینه سازی سیستم ، PC Optimizer
- بهینه سازی اینترنت اكسپلورر ، IE Doctor

بالا

تبلیغات

7host
Uploadboy

منوي کاربري

آرشیو مطالب

<    «  اسفند 1395  »    >
شیدسچپج
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930