7host
عینک آفتابی Louis vuitton
ساعت بند چرم الیزابت تخفیف ویژه
سون هاست
» »

تبلیغات

 ساعت دستبندی LED اسپرت

مجموعه آیکونهای ماشینهای مسابقه ای Racing cars icons

بازدید: 3454

Racing-Cars-Icons
امروز مجموعه ای از آیکون های ماشینهای مسابقه ای را برای شما دوستان عزیز تهیه کردیم که این آیکونها شامل : آیکون استن مارتین , آیکون استون مارتین , آیکون بوگاتی , آیکون کریسلر , آیکون دوج , آِیکون دوج وایپر , آیکون فراری , آیکون فورد , آیکون فورد جی تی , آیکون فورد موستانگ , آیکون فورد پوما , آیکون هیوندا , آیکون هیوندا کوپه , آیکون لامبورگینی , آیکون لکسوس , آیکون لوتوس , آیکون مزدا , آیکون مرسدس , آیکون بنز , آیکون میتسوبیشی , آیکون اپل , آیکون اوپل , آیکون پاگانی , آیکون پورشه , آیکون ماشین اسپرت , آیکون سوبارو , آیکون سوزوکی , آیکون تویوتا , آیکون تویوتا جی تی و... میباشند . این آیکون ها از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند و در 2 فرمت PNG و ICO میباشند که ما برای راحتی بیشتر شما در دانلود آنها را به صورت 2 مجموعه جدا قرار داده ایم . برخی از این آیکون ها در تصویر بالا قابل مشاهده اند .

 

برای دانلود به ادامه مطلب بروید...

 

مجموعه ای از آیکون های مسافرتی Travel Icon Pack

بازدید: 5769

Travel-icon-packدر این پست مجموعه ای از آیکونها را تحت عنوان آیکون های مسافرتی برای شما دوستان عزیز قرار دادیم ، این آیکون ها از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند و در 2 فرمت ICO و PNG میباشند که ما برای راحتی بیشتر شما در دانلود آنها را به صورت 2 مجموعه جدا قرار داده ایم ، شما میتوانید از این آیکون ها برای طراحی ، در سایت یا وبلاگ و یا تغییر شکل پوشه های ویندوز خود استفاده کنید . تعدادی از آیکون ها به عنوان نمونه در تصویر بالا قابل مشاهده اند لازم به ذکره که کیفیت آیکون ها از نمونه های داخل تصویر بیشتر است .

 

برای دانلود به ادامه مطلب بروید...

 

تبلیغات

 ساعت دستبندی LED اسپرت

آیکونهای روز ولنتاین Valentine Icons

بازدید: 4341

Valentine-Icons

در این پست مجموعه ای از آیکونها را تحت عنوان آیکون های ولنتاین برای شما دوستان عزیز قرار دادیم ، این آیکون ها از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند و در 2 فرمت ICO و PNG میباشند که ما برای راحتی بیشتر شما در دانلود آنها را به صورت 2 مجموعه جدا قرار دادیم ، شما میتوانید از این آیکون ها برای طراحی ، تغییر شکل پوشه ها ، در سایت یا وبلاگ استفاده کنید یا حتی آنها را برای دوستان خود ارسال کنید ! . تعدادی از آیکون ها به عنوان نمونه در تصویر قابل مشاهده اند و لازم به ذکره که کیفیت و اندازه آیکون ها از نمونه های داخل تصویر بیشتر است .

 
برای دانلود به ادامه مطلب بروید...

 

مجموعه آیکونهای نوار ابزار ویستا Vista Toolbar Icons

بازدید: 4640

Vista-Toolbar-Iconsامروز مجموعه ای از آیکونها را تحت عنوان آیکون های نوار ابزار ویستا برای شما دوستان عزیز قرار دادیم . این آیکون ها از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند و در 2 فرمت ICO و PNG میباشند که ما برای راحتی بیشتر شما در دانلود آنها را به صورت 2 مجموعه جداگانه قرار دادیم ، این آیکون ها قابل استفاده برای تغییر شکل پوشه های ویندوز ، در طراحی و در سایت یا وبلاگ هستند . تعدادی از آیکون ها به عنوان نمونه در تصویر بالا و در ادامه مطلب قابل مشاهده اند و لازم به ذکره که کیفیت آیکونها از نمونه هایشان در تصاویر بیشتر است .

 

برای دانلود به ادامه مطلب بروید...

 

دانلود مجموعه آیکونهای Onibari light icons

بازدید: 4235

Onibari-light-icons
در این مطلب مجموعه از ایکون ها را تجت عنوان Onibari light icons برای شما دوستان عزیز قرار داده ایم ، آیکون های درون این مجموعه از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند و در 3 فرمت PNG و ICO و ICNS میباشند که ما برای راحتی بیشتر شما در دانلود آنها را به صورت 3 مجموعه جداگانه قرار دادیم ، شما میتوانید از این آیکونها برای تغییر شکل پوشه های ویندوز ، در طراحی و در سایت یا وبلاگ استفاده کنید . تعدادی از آیکون ها در تصویر بالا قابل مشاهده اند .

 

برای دانلود به ادامه مطلب بروید...

 

دانلود مجموعه آیکونهای گوشیهای شرکتهای مختلف

بازدید: 2635

Mobile-Device-Icon-pack
امروز مجموعه ای از آیکونهای گوشیهای شرکتهای مختلف برای شما دوستان قرار داده ایم که شامل : آیکون گوشی آیفون شرکت اپل , آیکون گوشی های asus , آیکون گوشی های Dell , آیکون گوشی های Eten , آیکون گوشی های Fujitsu , آیکون گوشی های Gigabyte , آیکون گوشی های HP , آیکون گوشی های HTC , آیکون گوشی های i-mate , آیکون گوشی های Motorola , آیکون گوشی های نوکیا , آیکون گوشی های palm , آیکون گوشی های Qtek , آیکون گوشی های سامسونگ میباشد . این آیکون ها همگی از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند و در فرمت PNG میباشند ، شما میتوانید از آنها در طراحی و در سایت یا وبلاگ استفاده کنید . تعدادی از آیکون ها در تصویر بالا و در ادامه مطلب قابل مشاهده اند و لازم به ذکره که کیفیت آیکونها از نمونه هایشان در تصاویر بیشتر است .
 
برای دانلود به ادامه مطلب بروید...
 

تبلیغات

 ساعت دستبندی LED اسپرت

دانلود مجموعه آیکونهای کهکشانی Galactica Icons

بازدید: 3597

Galactica-Icon-Pack
در این پست مجموعه از آیکونها را با عنوان آیکون های کهکشانی برای شما دوستان عزیز قرار داده ایم ، این آیکونها از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند و در 2 فرمت PNG و ICO هستند که ما برای راحتی بیشتر شما در دانلود آنها را به صورت 2 مجموعه جدا قرار داده ایم ، شما میتوانید از این آیکونها برای تغییر شکل پوشه های ویندوز ، طراحی و در سایت یا وبلاگ استفاده کنید تعدادی از آیکونها به عنوان نمونه در تصویر بالا قابل مشاهده اند .
 
برای دانلود به ادامه مطلب بروید..
 

مجموعه ی آیکونهای کانتینر Container Icons

بازدید: 2812

Container-Icon-Pack
امروز مجموعه ای با عنوان آیکونهای کانتینر برای شما دوستان عزیز تهیه کردیم ، همانطور که از عکسها و عنوان این مطلب پیداس در این مجموعه آیکون هایی شامل : آیکون جعبه ، کانتینر ، سطل و... میباشد . این آیکونها دارای بالاترین کیفیت ممکن هستند و در 2 فرمت PNG و ICO میباشند که ما برای راحتی بیشتر شما در دانلود آنها را به صورت 2 مج ، تعدادی از این آیکونها در تصویر بالا و در ادامه مطلب قابل مشاهده اند ، شما میتوانید از این آیکون ها برای تغییر شکل پوشه ها ، طراحی و در سایت یا وبلاگ استفاده کنید.

 

برای دانلود به ادامه مطلب بروید...

 

دانلود مجموعه آیکونهای کریستمس christmass icons

بازدید: 2237

Christmass-Icons
امروز مجموعه از آیکونها را با عنوان آیکون های کریستمس برای شما دوستان عزیز تهیه کردیم ، این آیکونها از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند و در فرمت PNG میباشند ، نمونه برخی از این آیکونها در عکس بالا و در ادامه مطلب قابل مشاهده است .
 
برای دانلود به ادامه مطلب بروید...
 

دانلود آیکون chart

بازدید: 2688

Chart-Icon
در این مطلب آیکونی با عنوان آیکون چارت را برای شما دوستان قرار داده ایم ، این آیکون برای نشان دادن ترسیم آماری مناسب میباشد ، فرمت این آیکون PNG است.

 

برای دانلود به ادامه مطلب بروید...

 

تبلیغات

 ساعت دستبندی LED اسپرت

مجموعه ی آیکونهای Black Pearl Files

بازدید: 2751

Black-Pearl-Files-Icons
در این پست مجموعه از ایکون ها با عنوان Black Pearl Files را برای شما بازدیدکنندگان محترم قرار داده ایم ، این آیکون ها در فرمت PNG هستند و از بالاترین کیفیت ممکن برخوردارند ، تعدادی از آیکونها با در تصویر بالا قابل مشاهده اند لازم به ذکره که کیفیت و اندازه آیکونها از تصاویر نمونه بیشتر است ، شما میتوانید از این آیکون ها در طراحی ، در سایت و وبلاگ و... استفاده کنید .

 

برای دانلود به ادامه مطلب بروید...

 

دانلود آیکونهای محصولات شرکت اپل apple products icon pack

بازدید: 3352

Apple-products-icons
امروز مجموعه ای از آیکونهای محصولات شرکت اپل مثل : آیکون آیپاد ، آیکون آیمک , آیکون مک بوک , آیکون مانیتور اپل ، آیکون پاورمک و... را برای شما دوستان عزیز تهیه کردیم ، این آیکونها دارای کیفیت بسیار بالایی هستند و در 2 فرمت PNG و ICO قرار داده شده اند ، که ما برای راحتی بیشتر شما در دانلود آنها را بصورت 2 مجموعه جدا قرار داده ایم ، شما میتوانید از این آیکونها برای تغییر شکل پوشه های ویندوز ، طراحی ، در سایت و وبلاگ و ...استفاده کنید ، تعدادی از آیکون ها در تصویر بالا قابل مشاهده اند و لازم به ذکره که کیفیت آیکونها از تصاویر نمونه بیشتر

 

برای دانلود به ادامه مطلب بروید...

 

بالا

تبلیغات

7host
Uploadboy

منوي کاربري

آرشیو مطالب

<    «  اسفند 1395  »    >
شیدسچپج
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930